لطفا صبر کنید ...دکتر امید اسدزاده

متخصص ارتوپدی و جراحی زانو

اولویت اصلی این مرکز ارائه بهترین راهکارهای ارتوپدیک ممکن به بیماران اعم از کودکان و بزرگسالان است و برای این منظور ما خود را متعهد به بهره گیری از جدیدترین متدها و یافته های دانش پزشکی می دانیم.

مراجعه کنندگان کلیه بخشهای پزشکی ارتوپدی در این مرکز پذیرش می شوند. تمرکز فعالیت های ما بر روی PRP زانو و آرتروز مفاصل، تعویض مفاصل زانو و لگن، جراحی شکستگیهای استخوان، درمان و کنترل آرتروزهای پیشرفته، کنترل و درمان بیماریهای ستون فقرات و دیسک کمر و گردن است.

ما معتقدیم رمز موفقیت در درمان بیماری های ارتوپدی، مطالعه دقیق و شنیدن شرایط جسمانی و روحی بیمار برای درک کامل مشکلاتی است که بیماری برای شما به وجود آورده است. ما به عنوان متخصص و جراح ارتوپدی، خود را موظف به انجام آزمایش های مورد نیاز برای تشخیص دقیق و تجویز روش درمانی بهینه بر اساس شرایط شما می دانیم.

بسیاری از بیماری های مفاصل از طریق تجویز دارو، فیزیوتراپی، تزریق پلاکت یا PRP و دیگر روش های غیر از جراحی هستند. اما چنانچه جراحی راهکار درمانی ضروری تشخیص داده شود، در نهایت دقت و بالاترین سطح خدمات ممکن آن را به بیماران عرضه می کنیم. ما معتقدیم بیمار می بایست از همه گزینه های درمانی ممکن مطلع شود و در جریان تمامی مراحل درمانی خود قرار گیرد.

سایتی که پیش روی شماست برای اطلاع رسانی در مورد خدمات این مرکز و انتشار اطلاعات پزشکی روز در زمینه ارتوپدی طراحی شده است و امیدواریم مطالعه آن بتواند یاری کننده شما در تصمیم گیری برای انتخاب روش های درمانی مورد نیازتان باشد و آگاهی شما را در زمینه ارتوپدی افزایش دهد.

با عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام این مجموعه می توانید در جریان دانستنی های پزشکی ارتوپدی و خدمات این مرکز قرار بگیرید.


صفحه اینستاگرام

صفحه کلینیک را در اینستاگرام دنبال کنید

کانال تلگرام کلینیک دکتر اسدزاده

برای عضویت کلیک کنید

دکتر امید اسدزاده

متخصص و جراح ارتوپدی و شکستگی های زانو
عضو انجمن ارتوپدی ایران
مخترع دستگاه آرترومتر دیجیتالی
جراحی و تعویض مفصل زانو، لگن، دست و تاندونهای FLEX و EXT

رزومه کاری


سایت اختصاصی دکتر امید اسدزاده، متخصص ارتوپدی و جراحی زانو
هدف این وب سایت معرفی خدمات کلینیک دکتر اسدزاده و ارائه اطلاعات علمی مستند در زمینه ارتوپدی، روش های درمانی، اعمال جراحی و PRP است.

کلیه حقوق این سایت برای کلینیک ارتوپدی دکتر اسدزاده محفوظ است